Kierownictwo

Dyrektor Zakładu - mgr Andrzej Swakowski

tel. 052 33 27 369

tel. kom. 691 861 333

e-mail: a.swakowski@nowe.zp.gov.pl


Dyrektora Szkoły – mgr Ryszard Drozd

tel. 052 33 27 518 wew. 40

tel. kom. 691 861 301

e-mail: r.drozd@nowe.zp.gov.pl

 

Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu – mgr inż. Artur Subkowski

          tel. 052 33 27 518 wew. 41

          tel. kom. 691 861 302

          e-mail: a.subkowski@nowe.zp.gov.pl

 

p.o. Kierownika Internatu – mgr Łukasz Bocian

          tel. 052 33 27 518 wew. 39

          tel. kom. 691 861 303

          e-mail: l.bocian@nowe.zp.gov.pl

 

Kierownik Administracji – Teresa Lorek

          tel. 052 33 27 518 wew. 22

          tel. kom. 783 778 000

          e-mail: t.lorek@nowe.zp.gov.pl

 

Główny Księgowy – mgr Joanna Zbrzeska

          tel. 052 33 27 518 wew. 12

          tel. kom. 783 908 000

          e-mail: j.zbrzeska@nowe.zp.gov.pl


Wytworzył: Ewelina (18 czerwca 2013)
Opublikował: Ewelina (18 czerwca 2013, 11:44:37)

Ostatnia zmiana: Jan Adminowicz (7 lutego 2018, 11:28:34)
Zmieniono: zmiana do funkcji dyrektora szkoły

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 2350

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij